36. ROČNÍK PŮLNOČNÍHO NOHEJBALOVÉHO TURNAJE LOSOVANÝCH DVOJIC

se konal v pátek 19. 8. 2016. Zúčastnilo se ho 26 hráčů z amatérské a nejnižší okresní nohejbalové soutěže. Výjimku dostala jediná zúčastněná žena a to Veronika Tymichová, která začínala s nohejbalem jako žákyně na našich kurtech a nyní vládne společně s ženským týmem Českého Brodu dámské nohejbalové extralize.

Hráči byli rozlosování do dvojic a rozděleni do tří skupin 2 skupiny po 4 týmech a 1 skupina po 5 týmech. Z menších skupin postupovali 2 z té větší 3 do KO pavouka s tím, že los určil jednu dvojici s volným postupem do semifinále.

Do semifinálových bojů postoupili Hřebík, Miškovský vs. Bartoš, Jonáš a druhé semifinále Tymichová a její kolega z Bradlece vs. Dunovský a jeho kolega z Bradlece. Boj o třetí místo Bartoš vs. Dunovský zvítězil Honza Dunovský. Ve velice vypjatém finále se skvělou atmosférou se hrálo letošní finále Hřebík, Miškovský vs. Tymichová, „Bradlečák“. Po úžasném boji skončil na prvním místě Roman Hřebík s Davidem Miškovským.

Turnaj se nám letos podařilo rozplánovat na jedničku, jelikož vyhlašování vítězů proběhnulo přesně o půlnoci. Tímto našemu bývalému předsedovi gratulujeme k prvnímu zisku vítězství z Půlnočního nohejbalového turnaje. Všichni jsme měli radost, že tak jako každý rok, i letos byli na stupních vítězů hráči ze Semčic nebo naši odchovanci. Potěšilo nás početné publikum a milá atmosféra celého turnaje.