31. ROČNÍK PŮLNOČNÍHO NOHEJBALOVÉHO TURNAJE LOSOVANÝCH DVOJIC

     V pátek 19.8.2011 uspořádala  TJ Sokol Semčice již 31.ročník Půlnočního nohejbalového turnaje losovaných dvojic - neregistrovaných hráčů a registrovaných hráčů do 2. a 3. třídy OP“.

      Po dopoledním přívalovém dešti jsme měli kurty pěkně pokropené, ale odpolední "druhá" deštivá vlna nás už tolik nepotěšila.  Všude stála voda!  Jen díky obětavé práci organizátorů i zbývajících členů místní TJ byly kurty kolem 17. hodiny v hratelném stavu.

     Do soutěže se přihlásilo 38 mužů. Ti byli rozlosováni do 19 dvojic a 3 skupin.  První a druzí ve skupině postoupili do KO systému. Vítězné dvojice KO systému sehráli mezi sebou finálové zápasy o umístění na stupních vítězů.

     Vítězem letošního ročníku se po několika letech stala dvojice čistě semčických odchovanců:Libor Dlask a Ondřej Hynek. Druhé místo vybojovali Luděk Rejmon a Bohumil Jonak  a třetí příčku obsadili Pavel Kaláb a Josef Kadeřávek.

      Celý turnaj měl vysokou a také velmi vyrovnanou herní úroveň. Vše probíhalo v ryze přátelsko-sportovní atmosféře, která je pro tento turnaj tolik typická.

                                                                                                     Za Sokol Semčice – Vlaďka Hynková

https://boleslavsky.denik.cz/pozvánka