33. ROČNÍK PŮLNOČNÍHO NOHEJBALOVÉHO TURNAJE LOSOVANÝCH DVOJIC

 

    V pátek 16. 8. 2013 se příznivci nohejbalu opět dočkali...

    Ve sportovním areálu v Semčicích se uskutečnil 33. ročník „Půlnočního nohejbalového turnaje“ losovaných dvojic. Letos se zúčastnil ideální počet 36 hráčů. Ti byli rozlosováno do 18 dvojic a po nasazení 6 nejsilnějších byli doplněni do 3 skupin po 6.

    V podvečerním pěkném počasí za bouřlivé podpory diváků se zápasy základních skupin dohrály tentokrát již kolem půlnoci. Vše probíhalo v pohodě a bez zranění. Z každé skupiny postoupily 2 nejlepší dvojice a ty spolu systémem "první s druhým" sehrály 3 semifinálové KO zápasy a rozhodly tak o tom, kdo si zahraje ve finálové skupině. Průběh celého turnaje, přes KO zápasy, měl vysokou herní kvalitu. Ovšem finálové boje vybičovaly 3 nejlepší dvojice k ještě daleko vyšším výkonům a diváci mohli sledovat nohejbal víc než dobré úrovně. Ve dvou ze tří zápasů se o konečném pořadí letošního ročníku rozhodovalo ve třísetové bitvě.

    

    Vítězi se stali: Truksa Aleš + Tuma Lukáš,

    2. místo: Jiránek Josef + Makovec Michal

    3. místo: Štumf Petr + Bartoš Ondřej

 

    Díky tradičním sponzorům - Tereos TTD Dobrovice, Elektro Mulač a AMTparts - si ocenění převzali bohaté ceny včetně pohárů a ti vytvalejší pak v tradičně přátelské atmosféře poseděli s kytarou téměř do svítání…

https://www.facebook.com/events/598154696903717/

V. Hynková