Liberecký krajský přebor mužů 2018 - VÝSLEDKY

Krajský přebor Libereckého kraje
nohejbal muži 2018
Pořadí Konečná tabulka: vítězství remízy prohry skóre body
1. TJ Semčice "A" 11 0 1 78:18 (163:53) 22
2. TJ Sokol Koberovy 6 1 5 49:47 (112:113) 13
3. NO Lučany 6 1 5 46:50 (112:117) 13
4. Šmidliboys Chotyně "B" 4 4 4 50:46 (117:104)  12
5. TJ Sokol Příšovice 6 0 6 45:51 (102:113)  12
6. TJ Sokol Ostašov 4 1 7 43:53 (102:124)  9
7. SK Hodkovice 1 1 10 25:71 (66:150)  3
O pořadí na 2. a 3. místě rozhodl poměr zápasových bodů ve vzájemném utkání 9:7 pro Koberovy,
o pořadí na 4. a 5. místě pak poměr setu ve vzájemném utkání 19:17 ve prospěch Šmidliboys. 

 

Liberecký krajský přebor mužů 2018

 
Krajský přebor Libereckého kraje - nohejbal muži 2018 - TJ Semčice „A“
kolo datum čas kdo s kým pozn.
1. 27. 04. 2018 17:00 TJ Semčice „A“ -:- SK Hodkovice 7:1
2. 04. 05. 2018 17:00 volno -
3. 11. 05. 2018 17:00 NO Lučany -:- TJ Semčice „A“ 2:6
4. 18. 05. 2018 17:00 TJ Sokol Koberovy -:- TJ Semčice „A“ 1:7
5. 25. 05. 2018 17:00 TJ Semčice „A“ -:- Příšovice 7:1
6. 01. 06. 2018 17:00 SK Šmidliboys Chtyně „B“ -:- TJ Semčice „A“ 6:2
7. 08. 06. 2018 17:00 TJ Semčice „A“ -:- TJ Sokol Ostašov „A“ 7:1
8. 15. 06. 2018 17:00 SK Hodkovice -:- TJ Semčice „A“ 0:8
9. 22. 06. 2018 17:00 volno -
10. 29. 06. 2018 17:00 TJ Semčice „A“ -:- NO Lučany 6:2
11. 31. 08. 2018 17:00 TJ Semčice „A“ -:- TJ Sokol Koberovy 7:1
12. 07. 09. 2018 16:30 Příšovice -:- TJ Semčice „A“ 2:6
13. 14. 09. 2018 16:30 TJ Semčice „A“ -:- SK Šmidliboys Chtyně „B“ 7:1
14. 20. 09. 2018 16:30 TJ Sokol Ostašov „A“ -:- TJ Semčice „A“ 0:8

 

===================================================================

 

Okresní přebor 2017 - výsledky

pořadí tým zápasy výhry prohry skóre body
1. TJ Semčice "A" 12 12 0 59:25 24
2. TJ Sokol Mnichovo Hradiště 12 9 3 50:34 18
3. TJ Plazy 12 6 6 41:43 12
4. Hrdlořezy Důl 12 5 7 38:46 10
5. Sokol Libáň 12 4 8 43:40 8
6. SK Jizerní Vtelno „B“ 12 3 9 35:49 6
7. S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ 12 3 9 27:57 6
 

 

Okresní přebor - TJ Semčice „A“
kolo datum čas kdo s kým pozn.
1. 27.4.2017 16:30 Hrdlořezy Důl -:- TJ Semčice „A“ 2:5
2. 4.5.2017 16:30 TJ Semčice „A“ -:- Sokol Libáň  4:3
3. 11.5.2017 16:30 volno -:- TJ Semčice „A“ ---
4. 18.5.2017 16:30 TJ Semčice „A“ -:- S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“  5:2
5. 25.5.2017 16:30 TJ Semčice „A“ -:- SK Jizerní Vtelno „B“ 6:1
6. 31.5.2017 16:30 TJ Sokol Mn. Hradiště -:- TJ Semčice „A“ (úterý) 2:5
7. 8.6.2017 16:30 TJ Plazy -:- TJ Semčice „A“ (úterý) 2:5
8. 15.6.2017 16:30 TJ Semčice „A“ -:- Hrdlořezy Důl 5:2
9. 21.6.2017 16:30 Sokol Libáň  -:- TJ Semčice „A“ (středa) 2:5
10. 29.6.2017 16:30 TJ Semčice „A“ -:- volno ---
11. 31.8.2017 16:30 S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ -:- TJ Semčice „A“ 0:7
12. 7.9.2017 16:00 SK Jizerní Vtelno „B“ -:- TJ Semčice „A“ 2:5
13. 14.9.2017 16:00 TJ Semčice „A“ -:- TJ Sokol Mn. Hradiště 4:3
14. 21.9.2017 16:00 TJ Semčice „A“ -:- TJ Plazy 4:3

 

Okresní přebor 2016 - výsledky

 

pořadí

tým

zápasy

výhry

prohry

skóre

body

1.

Jizerní Vtelno "A"

14

13

1

68:21

26

2.

TJ Semčice "A"

14

13

1

74:25

26

3.

TJ Plazy

14

9

5

50:48

18

4.

NK Benátky nad Jizerou

14

7

7

49:50

14

5.

Jizerní Vtelno "B"

14

6

8

36:59

12

6.

TJ Sokol Mn. Hradiště "B"

14

4

10

39:60

8

7.

S.K. Nohejbal Hlavenec"B"

14

4

10

35:63

8

8.

Sokol Libáň

14

0

14

29:69

0

 
Okresní přebor - TJ Semčice „A“
kolo datum čas kdo s kým pozn.
1. 3.5. 16:30 NK Benátky nad Jizerou -:- TJ Semčice „A“ 3:4
2. 5.5. 16:30 TJ Semčice „A“ -:- SK Jizerní Vtelno „A“ 4:3
3. 10.5. 16:30 TJ Plazy -:- TJ Semčice „A“ 2:5
4. 19.5. 16:30 TJ Semčice „A“ -:- TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“ 7:0
5. 26.5. 16:30 S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ -:- TJ Semčice „A“ 1:6
6. 2.6. 16:30 TJ Semčice „A“ -:- Sokol Libáň 6:1
7. 1.9. 16:30 TJ Semčice „A“ -:- SK Jizerní Vtelno „B“ 6:1
8. 16.6. 16:30 TJ Semčice „A“ -:- NK Benátky nad Jizerou  4:3
9. 22.6. 16:30 SK Jizerní Vtelno „A“ -:- TJ Semčice „A“ 5:2
10. 30.6. 16:30 TJ Semčice „A“ -:- TJ Plazy  5:2
11. 30.8. 16:30 TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“ -:- TJ Semčice „A“ 1:6
12. 8.9. 16:00 TJ Semčice „A“ -:- S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 7:0
13. 14.9. 16:00 Sokol Libáň -:- TJ Semčice „A“ 1:6
14. 22.9. 16:00 SK Jizerní Vtelno „B“ -:- TJ Semčice „A“ 2:5