Okresní přebor 2017

Oficiální hrací den je čtvrtek.

Oddíly TJ Sokol Mn. Hradiště „B“ a TJ Plazy mají hrací den pro svá domácí utkání úterý.

Sokol Libáň má hrací den pro svá domácí utkání středu.

Okresní přebor - TJ Semčice „A“
kolo datum čas kdo s kým pozn.
1. 27.4.2017 16:30 Hrdlořezy Důl -:- TJ Semčice „A“ 2:5
2. 4.5.2017 16:30 TJ Semčice „A“ -:- Sokol Libáň  4:3
3. 11.5.2017 16:30 volno -:- TJ Semčice „A“ ---
4. 18.5.2017 16:30 TJ Semčice „A“ -:- S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“  5:2
5. 25.5.2017 16:30 TJ Semčice „A“ -:- SK Jizerní Vtelno „B“ 6:1
6. 31.5.2017 16:30 TJ Sokol Mn. Hradiště -:- TJ Semčice „A“ (úterý) 2:5
7. 8.6.2017 16:30 TJ Plazy -:- TJ Semčice „A“ (úterý) 2:5
8. 15.6.2017 16:30 TJ Semčice „A“ -:- Hrdlořezy Důl 5:2
9. 21.6.2017 16:30 Sokol Libáň  -:- TJ Semčice „A“ (středa) 2:5
10. 29.6.2017 16:30 TJ Semčice „A“ -:- volno ---
11. 31.8.2017 16:30 S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ -:- TJ Semčice „A“ 0:7
12. 7.9.2017 16:00 SK Jizerní Vtelno „B“ -:- TJ Semčice „A“ 2:5
13. 14.9.2017 16:00 TJ Semčice „A“ -:- TJ Sokol Mn. Hradiště 4:3
14. 21.9.2017 16:00 TJ Semčice „A“ -:- TJ Plazy :

 

 

1.kolo_26.- 27.4.

volno -:- TJ Sokol Mn. Hradiště

S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ -:- SK Jizerní Vtelno „B“

Hrdlořezy Důl -:- TJ Semčice „A“

Sokol Libáň -:- TJ Plazy

 

2.kolo_2.- 4.5.

SK Jizerní Vtelno „B“ -:- volno

TJ Sokol Mn. Hradiště -:- S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ 

TJ Plazy -:- Hrdlořezy Důl

TJ Semčice „A“ -:- Sokol Libáň 

 

3.kolo_10.- 11.5.

volno -:- TJ Semčice „A“

S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ -:- TJ Plazy

Hrdlořezy Důl -:- TJ Sokol Mn. Hradiště

Sokol Libáň  -:- SK Jizerní Vtelno „B“

 

4.kolo_16.- 18.5.

TJ Plazy -:- volno

TJ Semčice „A“ -:- S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ 

SK Jizerní Vtelno „B“ -:- Hrdlořezy Důl

TJ Sokol Mn. Hradiště -:- Sokol Libáň

 

5.kolo_25.5.

volno -:- Sokol Libáň 

S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ -:- Hrdlořezy Důl

TJ Plazy -:- TJ Sokol Mn. Hradiště

TJ Semčice „A“ -:- SK Jizerní Vtelno „B“

 

6.kolo_30.- 31.5. - 1.6.

Hrdlořezy Důl -:- volno

Sokol Libáň -:- S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ 

SK Jizerní Vtelno „B“ -:- TJ Plazy

TJ Sokol Mn. Hradiště -:- TJ Semčice „A“

 

7.kolo_8.6.

volno -:- S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ 

Hrdlořezy Důl -:- Sokol Libáň 

TJ Plazy -:- TJ Semčice „A“

SK Jizerní Vtelno „B“ -:- TJ Sokol Mn. Hradiště

 

8.kolo_13.- 15.6.

TJ Sokol Mn. Hradiště -:- volno

SK Jizerní Vtelno „B“ -:- S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ 

TJ Semčice „A“ -:- Hrdlořezy Důl

TJ Plazy -:- Sokol Libáň

 

9.kolo_21.- 22.6.

volno -:- SK Jizerní Vtelno „B“

S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ -:- TJ Sokol Mn. Hradiště

Hrdlořezy Důl -:- TJ Plazy

Sokol Libáň  -:- TJ Semčice „A“

 

10.kolo_27.- 29.6.

TJ Semčice „A“ -:- volno

TJ Plazy -:- S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ 

TJ Sokol Mn. Hradiště -:- Hrdlořezy Důl

SK Jizerní Vtelno „B“ -:- Sokol Libáň 

 

11.kolo_30.- 31.8.

volno -:- TJ Plazy

S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ -:- TJ Semčice „A“

Hrdlořezy Důl -:- SK Jizerní Vtelno „B“

Sokol Libáň -:- TJ Sokol Mn. Hradiště

 

12.kolo_5.- 7.9. od 16:00 hod.

Sokol Libáň -:- volno

Hrdlořezy Důl -:- S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ 

TJ Sokol Mn. Hradiště -:- TJ Plazy

SK Jizerní Vtelno „B“ -:- TJ Semčice „A“

 

13.kolo_14.9. od 16:00 hod.

volno -:- Hrdlořezy Důl

S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ -:- Sokol Libáň

TJ Plazy -:- SK Jizerní Vtelno „B“

TJ Semčice „A“ -:- TJ Sokol Mn. Hradiště

 

14.kolo_19.- 21.9. od 16:00 hod.

S.K. NOHEJBAL Hlavenec „B“ -:- volno

Sokol Libáň -:- Hrdlořezy Důl

TJ Semčice „A“ -:- TJ Plazy

TJ Sokol Mn. Hradiště -:- SK Jizerní Vtelno „B“

 

Okresní přebor 2016 - výsledky

 

pořadí

tým

zápasy

výhry

prohry

skóre

body

1.

Jizerní Vtelno "A"

14

13

1

68:21

26

2.

TJ Semčice "A"

14

13

1

74:25

26

3.

TJ Plazy

14

9

5

50:48

18

4.

NK Benátky nad Jizerou

14

7

7

49:50

14

5.

Jizerní Vtelno "B"

14

6

8

36:59

12

6.

TJ Sokol Mn. Hradiště "B"

14

4

10

39:60

8

7.

S.K. Nohejbal Hlavenec"B"

14

4

10

35:63

8

8.

Sokol Libáň

14

0

14

29:69

0

 
Okresní přebor - TJ Semčice „A“
kolo datum čas kdo s kým pozn.
1. 3.5. 16:30 NK Benátky nad Jizerou -:- TJ Semčice „A“ 3:4
2. 5.5. 16:30 TJ Semčice „A“ -:- SK Jizerní Vtelno „A“ 4:3
3. 10.5. 16:30 TJ Plazy -:- TJ Semčice „A“ 2:5
4. 19.5. 16:30 TJ Semčice „A“ -:- TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“ 7:0
5. 26.5. 16:30 S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ -:- TJ Semčice „A“ 1:6
6. 2.6. 16:30 TJ Semčice „A“ -:- Sokol Libáň 6:1
7. 1.9. 16:30 TJ Semčice „A“ -:- SK Jizerní Vtelno „B“ 6:1
8. 16.6. 16:30 TJ Semčice „A“ -:- NK Benátky nad Jizerou  4:3
9. 22.6. 16:30 SK Jizerní Vtelno „A“ -:- TJ Semčice „A“ 5:2
10. 30.6. 16:30 TJ Semčice „A“ -:- TJ Plazy  5:2
11. 30.8. 16:30 TJ Sokol Mnichovo Hradiště „B“ -:- TJ Semčice „A“ 1:6
12. 8.9. 16:00 TJ Semčice „A“ -:- S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ 7:0
13. 14.9. 16:00 Sokol Libáň -:- TJ Semčice „A“ 1:6
14. 22.9. 16:00 SK Jizerní Vtelno „B“ -:- TJ Semčice „A“ 2:5