Okresní soutěž 2017

Oficiální hrací den je úterý.

Oddíl NK Boseň má hrací den pro svá domácí utkání středu

a oddíl Benátky nad Jizerou má hrací den pro svá domácí utkání pondělí.

Okresní soutěž - TJ Semčice „C“
kolo datum čas kdo s kým pozn.
1. 25.4.2017 16:30 Sokol Bradlec -:- TJ Semčice „C“ 2:5
2. 2.5.2017 16:30 TJ Semčice „C“ -:- Benátky nad Jizerou 4:3
3. 9.5.2017 16:30 NK Bakov nad Jizerou -:- TJ Semčice „C“ 5:2
4. 16.5.2017 16:30 TJ Semčice „C“ -:- NK Boseň 4:3
5. 23.5.2017 16:30 TJ Semčice „C“ -:- Dobrovice 4:3
6. 30.5.2017 16:30 TJ Záryby -:- TJ Semčice „C“ 3:4
7. 6.6.2017 16:30 SA Kolomuty -:- TJ Semčice „C“ přerušeno
za stavu
3:3
8. 13.6.2017 16:30 TJ Semčice „C“ -:- Sokol Bradlec 6:1
9. 19.6.2017 16:30 Benátky nad Jizerou -:- TJ Semčice „C“ (pondělí) 2:5
10. 27.6.2017 16:30 TJ Semčice „C“ -:- NK Bakov nad Jizerou 2:5
11. 30.8.2017 16:30 NK Boseň -:- TJ Semčice „C“ (středa) 4:3
12. 5.9.2017 16:00 Dobrovice -:- TJ Semčice „C“ 1:6
13. 13.9.2017 16:30 TJ Semčice „C“ -:- TJ Záryby (středa) 5:2
14. 19.9.2017 16:00 TJ Semčice „C“ -:- SA Kolomuty :

 

 

1.kolo_24.-26.4.

NK Bakov nad Jizerou -:- TJ Záryby

NK Boseň -:- Dobrovice

Sokol Bradlec -:- TJ Semčice „C“

Benátky nad Jizerou -:- SA Kolomuty

 

2.kolo_2.5.

Dobrovice -:- NK Bakov nad Jizerou

TJ Záryby -:- NK Boseň

SA Kolomuty -:- Sokol Bradlec

TJ Semčice „C“ -:- Benátky nad Jizerou

 

3.kolo_8.- 10.5.

NK Bakov nad Jizerou -:- TJ Semčice „C“

NK Boseň -:- SA Kolomuty

Sokol Bradlec -:- TJ Záryby

Benátky nad Jizerou -:- Dobrovice

 

4.kolo_16.5.

SA Kolomuty -:- NK Bakov nad Jizerou

TJ Semčice „C“ -:- NK Boseň

Dobrovice -:- Sokol Bradlec

TJ Záryby -:- Benátky nad Jizerou

 

5.kolo_23.- 24.5.

NK Bakov nad Jizerou -:- Benátky nad Jizerou

NK Boseň -:- Sokol Bradlec

SA Kolomuty -:- TJ Záryby

TJ Semčice „C“ -:- Dobrovice

 

6.kolo_29.-30.5.

Sokol Bradlec -:- NK Bakov nad Jizerou

Benátky nad Jizerou -:- NK Boseň

Dobrovice -:- SA Kolomuty

TJ Záryby -:- TJ Semčice „C“

 

7.kolo_6.6.

NK Bakov nad Jizerou -:- NK Boseň

Sokol Bradlec -:- Benátky nad Jizerou

SA Kolomuty -:- TJ Semčice „C“

Dobrovice -:- TJ Záryby

 

8.kolo_13.6.

TJ Záryby -:- NK Bakov nad Jizerou

Dobrovice -:- NK Boseň

TJ Semčice „C“ -:- Sokol Bradlec

SA Kolomuty -:- Benátky nad Jizerou

 

9.kolo_19.- 21.6.

NK Bakov nad Jizerou -:- Dobrovice

NK Boseň -:- TJ Záryby

Sokol Bradlec -:- SA Kolomuty

Benátky nad Jizerou -:- TJ Semčice „C“

 

10.kolo_27.6.

TJ Semčice „C“ -:- NK Bakov nad Jizerou

SA Kolomuty -:- NK Boseň

TJ Záryby -:- Sokol Bradlec

Dobrovice -:- Benátky nad Jizerou

 

11.kolo_28.- 30.8.

NK Bakov nad Jizerou -:- SA Kolomuty

NK Boseň -:- TJ Semčice „C“ (středa)

Sokol Bradlec -:- Dobrovice

Benátky nad Jizerou -:- TJ Záryby

 

12.kolo_4. - 5.9. od 16:00 hod.

Benátky nad Jizerou -:- NK Bakov nad Jizerou

Sokol Bradlec -:- NK Boseň

TJ Záryby -:- SA Kolomuty

Dobrovice -:- TJ Semčice „C“

 

13.kolo_12.- 13.9. od 16:00 hod.

NK Bakov nad Jizerou -:- Sokol Bradlec

NK Boseň -:- Benátky nad Jizerou

SA Kolomuty -:- Dobrovice

TJ Semčice „C“ -:- TJ Záryby

 

14.kolo_18.- 20.9. od 16:00 hod.

NK Boseň -:- NK Bakov nad Jizerou

Benátky nad Jizerou -:- Sokol Bradlec

TJ Semčice „C“ -:- SA Kolomuty

TJ Záryby -:- Dobrovice

 

Okresní soutěž 2016 - výsledky

 

 

pořadí

tým

zápasy

výhry

prohry

skóre

body

1.

Hrdlořezy Důl

14

12

2

62:35

24

2.

TJ Semčice "C"

14

11

3

60:38

22

3.

RANČ Dobrovice

14

8

6

52:46

16

4.

NK Bakov nad Jizerou

14

7

7

58:40

14

5.

NK Boseň

14

7

7

47:50

14

6.

Sportovní areál Kolomuty

14

6

8

43:55

12

7.

TJ Sokol Bradlec

14

4

10

37:60

8

8.

S.K. Nohejbal Hlavenec "C"

14

1

13

31:66

2

 
 
Okresní soutěž - TJ Semčice „C“
kolo datum čas kdo s kým pozn.
1. 28.4. 16:30 TJ Semčice „C“ -:- NK Bakov nad Jizerou 2:5
2. 3.5. 16:30 Sokol Bradlec -:- TJ Semčice „C“ 1:6
3. 15.5. 16:30 TJ Semčice „C“ -:- NK Boseň 4:3
4. 17.5. 16:30 S.K. Nohejbal Hlavenec „C“ -:- TJ Semčice „C“ 2:5
5. 24.5. 16:30 TJ Semčice „C“ -:- Ranč Dobrovice 2:5
6. 31.5. 16:30 Sportovní areál Kolomuty -:- TJ Semčice „C“ 2:5
7. 7.6. 16:30 Hrdlořezy Důl -:- TJ Semčice „C“ 3:4
8. 14.6. 16:30 NK Bakov nad Jizerou -:- TJ Semčice „C“ 3:4
9. 21.6. 16:30 TJ Semčice „C“ -:- Sokol Bradlec 5:2
10. 29.6. 16:30 NK Boseň -:- TJ Semčice „C“ 2:5
11. 30.8. 16:30 TJ Semčice „C“ -:- S.K. Nohejbal Hlavenec „C“ 5:2
12. 6.9.  16:00 Ranč Dobrovice -:- TJ Semčice „C“ 2:5
13. 18.9. 16:00 TJ Semčice „C“ -:- Sportovní areál Kolomuty  3:4
14. 20.9. 16:00 TJ Semčice „C“ -:- Hrdlořezy Důl 5:2