Odstartoval nohejbalový okres

06.05.2012 04:40

V minulém týdnu začaly nohejbalové soutěže na okrese. První kolo naznačilo, jak se bude sezóna vyvíjet.

V minulém týdnu začaly nohejbalové soutěže na okrese. První kolo naznačilo, jak se bude sezóna vyvíjet. V Bakově domácí silně potrápili hosty ze Semčic. Hosté vyhráli poslední dvojku a  trojku a tím zápas otočili ve svůj prospěch. V Benátkách ukázaly svoji sílu Plazy a budou asi soutěži vévodit. V utkání nováčků Libáň – Hradiště B se projevila větší zkušenost hostů se hrou na dva dopady.V Jizerním Vtelně se odehrála litá bitva mezi A týmem a béčkem. Po tříhodinovém boji zvítězilo áčko, ale muselo se vydat ze všech sil. Výsledky: Bakov – Semčice 3:4, Benátky – Plazy 1:6, Libáň – Mnichovo Hradiště B 2:5, Jizerní Vtelno A – Jizerní Vtelno B 5:2

Hlavenec – Přímasy 6:4

Ve třetím kole krajské soutěže se konečně Hlavenec představil na domácím kurtu. Za stavu 5:4 rozhodovala poslední dvojka. Kašpárkovi se nedařilo a po prohraném prvním setu a vedení hostů ve druhém 0:4 se zdálo, že utkání dospěje k remíze. Domácí si vzali oddech a po něm hosté zkazili podání. A to rozhodlo. Diváci hráče vybičovali k dokonalému obratu. Vrtiška jistě bodoval a byl tu třetí set.V něm už domácí kralovali a Kašpárek zakončil poslední dva balóny.