38. ročník Půlnočního nohejbalové turnaje losovaných dvojic – výsledky

18.08.2018 03:00

38. ročník Půlnočního nohejbalové turnaje losovaných dvojic – výsledky

A byl tu znovu pátek (17. 8.2018) po „Haně“ a to v Semčicích každý rok znamená, že se koná další – letos už 38. ročník Půlnočního nohejbalové turnaje losovaných dvojic.

Pro letošní rok jsme objednali pěkné počasí a to nám přinesl opět nejen velkou účast hráčů, ale i hodně fanoušků, kterých bylo více než dvě stovky.

Hráčů bylo oproti loňsku jen 44, ale i tak jsme je losem rozdělili do 3. skupin. Pro příští rok plánujeme změnu – hráče rozdělíme do více skupin tak, aby se zkrátily pauzy mezi jednotlivými utkáními. Bude to sice organizačně náročnější, ale uvidíme, jak si s tím poradíme...

 

Výsledky:

  1. Bedlivý Martin & Miškovský Radek;
  2. Hynek Ondřej & Polák Martin;
  3. Košťál Daniel & Feistauer Ladislav.

Hlavními sponzory byly a ceny pro vítěze dodaly: Společnost Tereos TTD, a.s., Walter CZ s.r.o., ELEKTROSERVIS Mulač, s.r.o., TJ Semčice z.s.

Hlavní organizátoři turnaje - Jan Klimo, Petr Košťál st. a Petra Měšťanová děkují za pomoc všem, kteří se podíleli na přípravě a průběhu turnaje, zejména pak Milanu Hrádkovi, Petru Kernerovi, Radku Makovcovi, Miloši Mocovi, Janu Pokornému, Romanu Hřebíkovi, Zděneku Kroupovi, Radimu Hynkovi, Petru Košťálovi ml. a řadě dalších.

 

Fotodokumentaci z akce najdete ve fotogalerii.

Předseda TJ Semčice z.s.

Jan Klimo

 

 

Fotodokumentaci z akce najdete ve fotogalerii.

Předseda TJ Semčice z.s.

Jan Klimo