zajímavosti v okolí - tipy na výlet

 

 
  style="width:100%;height:300px;"
  >
 
Muzeum cukrovarnictví
Muzeum cukrovarnictví

3km, title="Muzeum cukrovarnictví">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Muzeum cukrovarnictví je ojedinělý muzejní komplex v Česku . Celý komplex, který vyšel na 178 milionů korun, se návštěvníkům otevřel 22. května 2010. Muzeum cukrovarnictví se nac..

Koupaliště Mladá Boleslav
Koupaliště Mladá Boleslav..

7km, title="Koupaliště Mladá Boleslav">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Koupaliště Mladá Boleslav je venkovní vodní a sportovní areál. Nachází se ve městě  Mladá Boleslav  v České republice. Koupaliště Mladá Boleslav nabízí multifunkční bazén, relaxa..

Mladá Boleslav
Mladá Boleslav

9km, title="Mladá Boleslav">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Firemní muzeum Škodovky v Mladé Bolestavi bylo založeno roku 1995 ke stoletému výročí založení firmy Laurin&Klement. Sídlí v části bývalé továrny Škoda na rohu třídy Václava ..

Muzeum Škoda Auto
Muzeum Škoda Auto

9km, title="Muzeum Škoda Auto">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Muzeum Škoda Auto je expozice automobilů značky Škoda. Nachází se ve zrekonstruované  historické budově automobilového závodu Škoda Auto v Mladé Boleslavi  v České republice . Mu..

Loreta Kosmonosy
Loreta Kosmonosy

9km, title="Loreta Kosmonosy">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Loreta Kosmonosy je barokní stavba. Nachází se ve městě Kosmonosy, které sousedí s městěm Mladá Boleslav  v  České republice. Loreta Kosmonosy byla postavena v letech 1702 až 170..

Dětenice
Dětenice

12km, title="Dětenice">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Dětenice se nachází v okrese Jičín , v Královéhradeckém kraji , severovýchodně od Prahy , hlavního města České republiky . Dětenice patří k oblíbeným turistickým cílům.O obciDěte..

Zámek Loučeň
Zámek Loučeň

9km, title="Zámek Loučeň">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Zámek Loučeň se nachází ve stejnojmenné obci v okrese Nymburk V České republice. I když první zmínky o obci Loučen pocházejí již z roku 1223, tak místní zámek byl postaven až v l..

Zámek Dětenice
Zámek Dětenice

12km, title="Zámek Dětenice">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Zámek Dětenice leží nedaleko pohádkového města Jičín . Podle pověsti nechal obec Dětenice  postavit v 11. století kníže Oldřich, který zde byl na lovu a nalezl zde opuštěné děti...

Hrad Michalovice
Hrad Michalovice

11km, title="Hrad Michalovice">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Hrad Michalovice je zřícenina hradu, severně od města  Mladá Boleslav  v České republice. Hrad Michalovice byl založen v polovině 13. století příslušníkem rodů Markvarticů. Poté ..

Hrad Dražice
Hrad Dražice

13km, title="Hrad Dražice">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Hrad Dražice je zřícenina středověkého hradu. Nachází se na okraji stejnojmené obce blízko města Benátky nad Jizerou   v České republice. Hrad Dražice pravděpodobně založil Řehoř..

Pohádkový hrad a zámek Staré Hrady
Pohádkový hrad a zámek Sta..

15km, title="Pohádkový hrad a zámek Staré Hrady">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Pohádkový hrad a zámek Staré Hrady se nachází na nevysokém návrší uprostřed stejnojmenné obce v České republice. Zámek leží jihozápadně od města Jičín  . Byl vybudován v letech 1..

Hrad Zvířetice
Hrad Zvířetice

13km, title="Hrad Zvířetice">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Hrad Zvířetice je zřícenina středověkého hradu u města Bakov nad Jizerou v České republice. Leží na pravém břehu řeky Jizery, cca 1 km jihozápadně od vlakového nádraží Bakov nad ..

Muzeum Bakovska
Muzeum Bakovska

13km, title="Muzeum Bakovska">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Muzeum Bakovska sídlí v budově bývalé školy ve stejnojmeném městě, ležící cca 15 km severně od města Mladá Boleslav  . Muzeum Bakovska bylo založeno v roce 2002 a navazuje na pův..

Muzeum hraček Benátky nad Jizerou
Muzeum hraček Benátky nad ..

16km, title="Muzeum hraček Benátky nad Jizerou">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Muzeum hraček Benátky nad Jizerou je největší historická sbírka hraček v České republice. Tato soukromá expozice je umístěna v prostorách místního zámku Benátky na Jizerou  asi 3..

Rozhledna Romanka
Rozhledna Romanka

14km, title="Rozhledna Romanka">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Rozhledna Romanka je telekomunikační a vyhlídková věž. Nachází se v obci Hrubý Jeseník, nedaleko města  Nymburk , ve středních Čechách, v České republice . Rozhledna Romanka stoj..

Sobotka
Sobotka

16km, title="Sobotka">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Sobotka je město v jižní části Českého ráje v České republice. Město je rekreačním a turistickým letoviskem. Historické centrum města bylo vyhlášeno městskou památkovou zónou. So..

Zámek Humprecht
Zámek Humprecht

16km, title="Zámek Humprecht">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Zámek Humprecht je centrální stavba, která se nachází na návrší města Sobotky  , nedaleko Jičína , v Královéhradeckém kraji, v České republice  .  Barvitá historie zámkuZámek Hum..

Koupaliště Sobotka
Koupaliště Sobotka

16km, title="Koupaliště Sobotka">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Koupaliště Sobotka je oplocený rekreační areál s kempem a venkovním koupalištěm na severozápadním okraji města Sobotka . Nachází se v turistické oblasti Český Ráj  v České republ..

Vesec u Sobotky
Vesec u Sobotky

16km, title="Vesec u Sobotky">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Vesec u Sobotky je malá vesnička ležící v České republice, asi 90km severovýchodně od hlavního města Prahy. Vesec u Sobotky je správní částí obce Libošovice a leží na okraji CHKO..

Údolí Plakánku
Údolí Plakánku

16km, title="Údolí Plakánku">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Údolí Plakánku je Národní přírodní rezervace v České republice. Nachází se v Českém Ráji , asi 4 km od města Sobotka . Údolí Plakánku je krásné zelené údolí mezi pískovcovými ska..

Hrad Kost
Hrad Kost

16km, title="Hrad Kost">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Hrad Kost je středověká pevnost v Chráněné krajinné oblasti Český ráj. Nachází v České republice , přibližně 24 km severovýchodně od města Mladá Boleslav , v oblasti pískovcových..

Kopidlno
Kopidlno

19km, title="Kopidlno">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Kopidlno je menší město v České republice. Leží asi 19 kilometrů od města Jičín , brány Českého ráje .    o městě Kopidlno  Kopidlno získalo své jméno zřejmě díky bylině Kopidlen..

Zámek Kopidlno
Zámek Kopidlno

19km, title="Zámek Kopidlno">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Zámek Kopidlno je zámek ze 17. století. Nachází se ve městě Kopidlno  asi 19 kilometrů od města Jičín . Zámek Kopidlno je původní vodní tvrz z roku 1314, jež nechal vystavět rod ..

Hrad Valečov
Hrad Valečov

16km, title="Hrad Valečov">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Hrad Valečov je hradní zřícenina, která se nachází v České republice, nedaleko města Mnichovo Hradiště . Přibližně 3 km od dálnice Praha - Liberec. Hrad Valečov byl založen na po..

Rozhledna Hradišť
Rozhledna Hradišť

21km, title="Rozhledna Hradišť">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Rozhledna Hradišť se nachází v obci Kadlín na rozhraní Mělnicka a Mladoboleslavska v České republice. Najdeme ji jihovýchodně od města Mšeno. Rozhledna Hradišť byla postavena v r..

ZOO Chleby
ZOO Chleby

18km, title="ZOO Chleby">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

ZOO Chleby je malá zoologická zahrada, která se nachází ve Středočeském kraji, blízko města Nymburk , ve vesnici Chleby , v České republice . ZOO Chleby vznikla na místě původní ..

Mnichovo Hradiště
Mnichovo Hradiště

17km, title="Mnichovo Hradiště">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Mnichovo Hradiště je město asi 70 km na severovýchod od Prahy , v České republice . Nachází se 30km jižně od města  Liberec   a 20 km severně od města Mladá Boleslav  . Město má ..

Muzeum Mnichovo Hradiště
Muzeum Mnichovo Hradiště

18km, title="Muzeum Mnichovo Hradiště">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Muzeum Mnichovo Hradiště se nachází ve městě  Mnichovo Hradiště   v České republice. Muzeum vzniklo na základě sbírek pro národopisnou výstavu, která se konala v roce 1895. Ty by..

Zámek Mnichovo Hradiště
Zámek Mnichovo Hradiště

18km, title="Zámek Mnichovo Hradiště">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Zámek Mnichovo Hradiště je barokní sídlo, které se nachází ve městě Mnichovo Hradiště , cca 20km severně od města Mladá Boleslav  v České republice . Původně zde stál renesanční ..

Mužský
Mužský

18km, title="Mužský">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Mužský je čedičový vrch s nadmořskou výškou 463 m. Nachází nad stejnojmennou obcí v Českém ráji nedaleko města Mnichovo Hradiště v České republice. Mužský je nejvyšší bod oblasti..

Příhrazské skály
Příhrazské skály

18km, title="Příhrazské skály">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Příhrazské skály jsou  pískovcové skalní město. Nacházejí se nedaleko vrchu Mužský v Českém ráji cca 6 km severovýchodně od města Mnichovo Hradiště v České republice. Příhrazské ..

Hrad Veliš
Hrad Veliš

23km, title="Hrad Veliš">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Hrad Veliš je zřícenina původního hradu z přelomu 13. a 14. století. Nachází se u obce Veliš  nedaleko města Jičín  v České republice . Střípky z historie Hrad Veliš založil prav..

Drábské světničky
Drábské světničky

18km, title="Drábské světničky">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Drábské světničky jsou zbytky skalního hradu vytesaného do pískovcových skal. Nachází se v České republice , asi 4 kilometry od Mnichova Hradiště .  Z historie hraduDrábské světn..

Muzeum Bělá pod Bezdězem
Muzeum Bělá pod Bezdězem..

20km, title="Muzeum Bělá pod Bezdězem">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Muzeum Bělá pod Bezdězem je muzeum nacházející se ve městě Bělá pod Bezdězem. Město leží 15 km severozápadně od města   Mladá Boleslav   v České republice. Muzeum Bělá pod Bezděz..

Prachovské skály
Prachovské skály

23km, title="Prachovské skály">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Prachovské skály jsou unikátní komplex pískovcových skalních útvarů v turistické oblasti Český Ráj  v České republice . Skalní město se nachází v centrální části turistické oblas..

Koupaliště Bělá pod Bezdězem
Koupaliště Bělá pod Bezděz..

22km, title="Koupaliště Bělá pod Bezdězem">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Koupaliště Bělá pod Bezdězem je venkovní koupaliště nacházející se ve městě Bělá pod Bezdězem. Leží v okrajové části města. Město se nachází 15 km severozápadně od města Mladá Bo..

Muzeum panenek a medvídků pod Troskami
Muzeum panenek a medvídků ..

22km, title="Muzeum panenek a medvídků pod Troskami">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Ojedinělá expozice panenek a medvídků a záležitostí souvisejících - kočárků a hraček od historických až po soudobý umělecký design, určená pro návštěvníky a návštěvnice všech věk..

Koupaliště Dolní Bukovina
Koupaliště Dolní Bukovina..

20km, title="Koupaliště Dolní Bukovina">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Koupaliště Dolní Bukovina  je betonová vodní nádrž. Nachází se na konci obce Dolní Bukovina blízko města Mnichovo Hradiště v České republice. U koupaliště se nachází také kemp. M..

Jičín
Jičín

25km, title="Jičín">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Město Jičín je známo jako město pohádky, koná se tu každoročně pohádkový festival a já si tu vždy představím Rumcajse, Manku a Cipíska. ale Jinak jsou poblíž Prachovské skály a s..

Jinolické rybníky
Jinolické rybníky

24km, title="Jinolické rybníky">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Jinolické rybníky se nacházejí v Českém ráji, asi 5 km od Jičína , v blízkosti Prachovských skal , u obce Jinolice . Jinolické rybníky tvoří tři rybníky – Oborský, Němeček a Vraž..

Ve Mlýně
Ve Mlýně

3km, title="Ve Mlýně">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Poskytujeme ubytování v penzionu typu ubytovny. Naše kapacita je 40 lůžek ve dvou, tří, čtyř a pětilůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, lednicí ..

Hotel Sport Mladá Boleslav
Hotel Sport Mladá Boleslav..

8km, title="Hotel Sport Mladá Boleslav">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Moderní Hotel Sport Mladá Boleslav najdete v Mladé Boleslavi na rychlostní silnici E65, 39 km od Prahy. Všechny pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou s..

Hotel La Romantica
Hotel La Romantica

8km, title="Hotel La Romantica">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Hotel La Romantica s výhledem na lesopark Štěpánka se nachází v klidné části Mladé Boleslavi, 5 minut chůze od historického centra. Nabízí saunu a bazén zasazené do přírodních sk..

Hotel Zlaty Kohout
Hotel Zlaty Kohout

9km, title="Hotel Zlaty Kohout">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

The cosy Zlaty Kohout is situated in the heart of Mladá Boleslav, just 50 metres from the bus stop at Staroměstské Square. Each floor has a shared kitchen. Guests can dine in the..

Penzion Piano Ranč
Penzion Piano Ranč

9km, title="Penzion Piano Ranč">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Penzion Piano Ranch se nachází 400 metrů od řeky Jizery a 2 km od centra města Mladá Boleslav. Nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV. Na ranči si můžete zamluvit vyjížď..

Hotel U Hradu
Hotel U Hradu

9km, title="Hotel U Hradu">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Hotel U Hradu je situován v historickém městě Mladá Boleslav, u řeky Jizery. Nachází se u hradu Mladá Boleslav a muzea. Nabízí prostorné pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením k in..

Hotel Věnec
Hotel Věnec

9km, title="Hotel Věnec">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Tento 3hvězdičkový hotel se nachází na náměstí v historickém centru Mladé Boleslavi, pouhých 200 metrů od místního hradu, a nabízí vlastní restauraci. Přímo před hotelem najdete ..

Hotel Plaza
Hotel Plaza

10km, title="Hotel Plaza">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Hotel Plaza v Mladé Boleslavi se nachází v blízkosti podniku Škoda a nabízí bezplatné parkoviště v místě, bezplatné připojení na internet a skvělou mexickou restauraci.  Kromě sp..

Chateau Mcely
Chateau Mcely

10km, title="Chateau Mcely">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Chateau Mcely stojí v 5hektarovém parku a patří k nejluxusnějším hotelům v České republice. V jeho atmosféře se mísí kouzlo historického místa se zcela moderním pohodlím. Součást..

Středověký hotel Dětenice
Středověký hotel Dětenice..

12km, title="Středověký hotel Dětenice">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Rodinný Středověký hotel Dětenice spojuje ubytování ve středověkém stylu s moderním komfortem. Je součástí komplexu zahrnujícího zámek, pivovar a krčmu.  Hotelové pokoje ve Střed..

Zámecký Hotel Maxmilián
Zámecký Hotel Maxmilián

9km, title="Zámecký Hotel Maxmilián">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Zámecký hotel Maxmilián nabízí ubytování v areálu zámku Loučeň, pouhých 50 km od Prahy. Nabízí restauraci, bar ve vstupní hale a lázeňské centrum s krytým bazénem.  Můžete si vyb..

Galatea
Galatea

10km, title="Galatea">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

HOtel Galatea se nachází v Kosmonosích, klidné okrajové části Mladé Boleslavi. Je obklopen parkem a nabídne vám vytříbenou kuchyni, wellness centrum, bezplatné Wi-Fi a parkování ..

VILKA U LINKŮ
VILKA U LINKŮ

13km, title="VILKA U LINKŮ">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Stylová rodinná vilka ve velice klidném prostředí nabízí kvalitní ubytování pro 13 lidí v pěti pokojích. Dům je kolaudován v roce 1997. Nabízí pokoj č.6 dvoulůžkový v 1.NP ( manž..

Pension Střehom
Pension Střehom

14km, title="Pension Střehom">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Hospodářská usedlost z konce 18. století po kompletní rekonstrukci. Nachází se na břehu rybníka s vlastním vstupem do vody. Vesnička Střehom je přímo na cyklistické stezce Českým..

Sportovně Rekreační Areál Ráj
Sportovně Rekreační Areál ..

17km, title="Sportovně Rekreační Areál Ráj">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Toto uskupení bungalovů a dřevěných chatek se nachází ve vesnici Kněžmost, která leží v přírodní rezervaci Český ráj. Komplex nabízí úctyhodný počet sportovišť a rekreačních možn..

Chalupy Libošovice - ubytování v Českém ráji
Chalupy Libošovice - ubyto..

17km, title="Chalupy Libošovice - ubytování v Českém ráji">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Poskytujeme ubytovací služby s nejlepším poměrem ceny a kvality na stylově, nově zrekonstruované chalupě pro 11 osob a novostavbě pro 7 osob s velkou oplocenou zahradou a bazénem..

Penzion Ráj
Penzion Ráj

19km, title="Penzion Ráj">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Penzion Ráj se nachází uprostřed chráněné krajinné oblasti Český ráj a jeho součástí je à la carte restaurace se zahradní terasou. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi.  Ve všech ..

Penzion Vyskeř
Penzion Vyskeř

21km, title="Penzion Vyskeř">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Penzion Vyskeř sídlí ve staré školní budově z 19. století v centru městečka Vyskeř. Nabízí tradiční českou restauraci, bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách a v jeho rozlehlé ..

Chaloupka Ráj
Chaloupka Ráj

21km, title="Chaloupka Ráj">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Stylová komfortní chaloupka pro 2-12 osob  s vynikající polohou v srdci Českého ráje s panoramatickým výhledem na hrad Trosky, leží na vyhledávané cyklotrase Hrubá Skála - Kost. ..

Apartmán v Českém ráji
Apartmán v Českém ráji

21km, title="Apartmán v Českém ráji">Naplánovat výlet na TIXIK.cz

Uprostřed Českého ráje nabízíme Vám ubytování v přízemí rodinného domu v bytě 2+1. Kuchyň je vybavena vším   potřebným pro 5 osob - kuchyňská linka, el. sporák s troubou, varná k..