Zhodnocení

 

    Pokud jsme chtěli pojmout pozvání na fotbalový turnaj Cadillac Cup v Luštěnicích jako přípravu na vlastní semčický turnaj, tak se nám příprava vůbec nevydařila. Dne 26. 6. 2010 jsme se zúčastnili tohoto turnaje. Zdůrazňuji slovo zúčastnili, protože naše vystoupení ani lépe hodnotit nelze. Jen díky tomu, že domácí tým Cadillacu hrál ještě hůře než my, jsme obsadili předposlední - 7. místo, přičemž jsme nedokázali vstřelit ani jeden jediný gól.

    Jaká „příprava“ – takové výsledky. Semčice byly vykradeny!!! Oproti veškerým očekáváním se letošního turnaje v malé kopané „Semčice Cup 2010“, hraného na semčické antuce pod umělým osvětlením, zúčastnilo pouze pět týmů (z toho byly tři týmy tvořeni vesměs hráči Semčic). Ani tato přesila „domácí“ nepřinesla ovoce…

        Jak už bývá zvykem, turnaj byl provázen nepřízní počasí – chladno a sychravo. V průběhu jednoho zápasu začalo pršet dokonce tak silně, že se zvažovalo předčasné ukončení turnaje. Nakonec se počasí umoudřilo, a tak nás dále trápili pouze komáři a náš herní projev…

Prokřehlí fanoušci sledovali nepřesvědčivé snažení semčických týmů, a tak si hodnotné ceny od našich sponzorů (bez jejich podpory to dnes ani nejde) odnesli vesměs hosté.

    Turnaj, hraný systémem každý s každým na 2x12 minut, započal kolem 18 hodiny a díky nízkému počtu účastníků jsme tak konečné pořadí znali již před půlnocí:

1. místo: Březovice;

2. místo: Dobrovice;

3. místo: Krbec & company;

4. místo: MP Semčice („Mladé pušky“);

5. místo: SFA Semčice („Soubor fotbalových amatérů“);

Nejlepší hráč turnaje  Radek TOMIČEK (Březovice);

Nejlepší střelec turnaje (8 branek)  Pavel ANTOŠ (Dobrovice).

            Je to sice „jen“ sport, ale přiznejme si, že očekávání a ambice byly přeci¨jenom větší. Tak snad příště…