Ve Vtelně obhájily Semčice

19.07.2013 18:47

V Jizerním Vtelně uspořádal místní sportovní klub již 19. ročník nohejbalového turnaje trojic o „Pohár Oldy Kloce".

V Jizerním Vtelně uspořádal místní sportovní klub již 19. ročník nohejbalového turnaje trojic o „Pohár Oldy Kloce". Ráno se v místním areálu sešlo deset týmů, mimo Jablonce, všechny z našeho okresu. Nejdříve se hrálo ve dvou skupinách a poté přišly na řadu vyřazovací boje.
Vyřazovací část přinesla nejedno překvapení.

Nejprve v domácím souboji prohrál vítěz skupiny Real s týmem hrajícím pod názvem 5minut. Poté další domácí trojice mladých hráčů podlehla zkušenému Výběru. Semčice přejely Jablonec a Hlavenec byl lepší jak Mnichovo Hradiště.

V semifinále Výběr podlehl posledním možným míčem týmu 5Minut a Semčice si poradily s Hlavencem.Třetí místo pak vybojoval Výběr nad Hlavencem a ve finále Semčice zvítězily a obhájily loňské vítězství.

Ceny prvním čtyřem týmům předal na závěr turnaje starosta obce Václav Kučera, který ocenil, že turnaj proběhl v přátelském duchu měl výbornou sportovní úroveň. Hlavní pořadatel Michal Kašpárek k tomu připojil: „Dnes nám přálo počasí, nebylo vedro jako loni. Je jen škoda, že se nepřihlásilo více týmů. Příští rok pořádáme jubilejní 20. ročník a chceme uspořádat větší turnaj s ještě kvalitnějším obsazením. Jinak chci poděkovat kamarádům za pomoc při uspořádání turnaje a též obecnímu úřadu."

Pořadí: 1. Semčice (Moc, Jiránek, Klimo), 2. 5Minut (Huk, Boček, Folprecht), 3. Výběr (Matouš, Janoušek, M. Kašpárek st.), 4. Hlavenec (Vrtiška, Rádl, Solčianský). Nejlepší hráč: Michal Folprecht. Hráč finále: Josef Jiránek.

Autor: Jaroslav Bílek